انتخاب جراح بینی استخوانی بسیار مهم است

تعداد زیادی از افرادی که به مطب مراجعه می کنند به راحتی و سادگی تصمیم به عمل جراحی بینی استخوانی می گیرند .

علت آن است که یکی از بستگان یا دوستان آنها توسط جراح بینی استخوانی جراحی شده و از نتیجه جراحی بینی استخوانی راضی هستنند به این خاطر به نتیجه جراحی بینی استخوانی خوشبین هستند و جراح بینی استخوانی خود را انتخاب می کنند. به این خاطر معرفی دوستان یا بستگان یکی از راه های مهم پیدا کردن جراح بینى است.

راه شناخت دیگر مراجعه به مطب پزشک وآشنا شدن و گفتگو با بیماران جراحی شده قبلی توسط جراح بینی استخوانی است. در مطب با بیماران قبلی نیز آشنا می شوید و نمونه کارهای افرادی که دارای بینی استخوانی بوده اند را قبل و بعد از عمل جراحی بینی استخوانی با ریز بینی برسی کنید.

در این گونه موارد با طرح کلی جراح بینی استخوانی آشنا شده و می توانید سوالاتی را در مورد مشکلات و راهکارهای بعد از عمل زیبایی بینی مانند درد بینی و یا مسائل دیگر بپرسید. نکته ای که در این موارد حائز اهمیت است آن است که باید عکس قبل از عمل بینی استخوانی بیمار را ببینید تا بهتر بتوانید نتیجه جراحی بینی استخوانی را مشخص کنید.

چرا که تمامی بینی ها نتایج یکسان ندارد و بینی های گوشتی یا بینی نوک پهن با پوست کلفت با زیبایی بینی های استخوانی متفاوت است.

جراحی بینی استخوانی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *