تفاوت عمل زیبایی بینی گوشتی با بینی استخوانی

معمولا بینی افراد مختلف با یکدیگر متفاوت است. این تفاوت باعث می شود عمل جراحی زیبایی بینی آن ها نیز با هم تفاوت داشته باشد. بینی گوشتی و بینی استخوانی هر کدام به نوبه ی خود دارای مشکلات خاصی در عمل زیبایی بینی است. اما یک جراح زیبایی بینی متخصص باید بتواند این مشکلات را به راحتی شناسایی کرده و با عمل جراحی خوب آن ها را برطرف نماید.

اگر بخواهیم بینی گوشتی و بینی استخوانی را با هم مقایسه کنیم می توانیم بگوییم در بینی استخوانی پوست بینی نازک تر از پوست بینی گوشتی است. همین علت باعث می شود وقتی تغییری در بینی استخوانی به وجود می آید به صورت واضح تری دیده شود تا تغییراتی که در بینی گوشتی به وجود می آید.

همچنین بینی های گوشتی به دلیل داشتن درصد غضروف بیشتر نسبت به بینی استخوانی دارای استحکام کمتری هستند و اگر جراح تغییرات زیادی روی این بینی ها انجام دهد بینی نمی تواند ابن تغییرات را قبول کند به همین خاطر جراح در این عمل با پیوند غضروف استحکام اسکلت بینی را بالا می برد و پس از آن به عمل زیبایی بینی می پردازد.

بعد از عمل زیبایی بینی نیز تورمی که در بینی های گوشتی ایجاد می شود دیرتر از تورم بینی های استخوانی از بین میرود. زیرا در بینی های گوشتی به دلیل ضخامت پوست بینی، مدت زمان بیشتری طول می کشد تا استخوان به پوست جوش بخورد. علت استفاده از چسب بینی نیز همین موضوع است. چسب بینی با فشاری که روی بینی ایجاد می کند باعث می شود زمان جوش خوردن استخوان با پوست کمتر شود. افرادی که عمل بینی گوشتی انجام می دهند معمولا باید مدت زمان بیشتری از چسب بینی استفاده نمایند.

عمل زیبایی بینی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *