معاینه بینی گوشتی
معاینه بینی گوشتی
مهر ۲۸, ۱۳۹۵
عمل زیبایی بینی
عمل ترمیمی بینی
مهر ۲۹, ۱۳۹۵
عمل زیبایی بینی

یکی از سخت ترین نوع جراحی زیبایی بینی ، جراحی زیبایی بینی گوشتی است.

در این افراد از آنجایی که بافت مناسبی از غضروف و استخوان در بینی گوشتی وجود ندارد ایجاد شکل مناسب در بینی معمولا کار دشواری است. علاوه بر اینکه بیمار نیز در این گونه از جراحی زیبایی بینی گوشتی باید توقع واقع بینانه ای از نتایج عمل بینی خود داشته باشد.

جراحی زیبایی بینی گوشتی

تغییر شکل بینی گوشتی باید توسط پزشک متخصص و به وسیله جراحی بینی گوشتی انجام شود. همه ی روش های تبلیغاتی از جمله لیزر و دستگاه های کوچک کننده بینی فقط و فقط جنبه تبلیغاتی دارند و به هیچ وجه خوب نیستند.

جراحی زیبایی بینی گوشتی معمولا به روش باز انجام می شود تا جراح دید کلی و کاملتری از بینی داشته باشد. در این نوع جراحی بینی به دلیل پوست ضخیم و کلفت شکل دادن به استخوان بینی سخت می باشد.

نوع پوست و شکل اولیه ی بینی مهمترین عامل در نتیجه جراحی زیبایی بینی گوشتی می باشد. معمولا افرادی که دارای بینی استخوانی و پوست معمولی هستد نتایج بهتری از افرادی که بینی گوشتی و پوست ضخیم دارند خواهند گرفت.

قضاوت در زمینه نتایج جراحی زیبایی بینی گوشتی معمولا نباید بلا فاصله بعد از عمل انجام بگیرد. تورم بینی پس از جراحی زیبایی بینی گوشتی معمولا زیاد است، در نتیجه بیمار باید صبور بوده و منتظر از بین رفتن تورم و کبودی باشد.

تورم حاصل از این نوع جراحی گوشتی بیشتر از بقیه عمل ها می باشد و بینى شما براى رسیدن به شکل واقعى نیاز به زمان دارد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *