عمل زیبایی بینی گوشتی

یکی از عمل های زیبایی که امروزه روز به روز در حال گسترش است عمل زیبایی بینی است. بنابراین انتخاب جراح متخصص یکی از مهمترین اصول این عمل زیبایی است. یکی از سخت ترین عمل های بینی، عمل زیبایی بینی گوشتی است.

معمولا افرادی که به دنبال عمل زیبایی بینی هستند تصور می کنند عمل بینی از نوع گوشتی با موفقیت روبرو نمی شود و برای این کار ریسک بزرگی لازم است.

یکی از مواردی که در ظاهر افراد تاثیر نازیبایی دارد داشتن بینی با نوک پهن و گوشتی است که این ظاهر نازیبا می تواند با یک عمل زیبایی بینی به راحتی حل شود.

در عمل زیبایی بینی از نوع گوشتی گوشتی جراح باید دقت داشته باشد که نوک بینی را به دقت تراش دهد و اگر احتیاج بوداستخوان بینی را جابجا کند. کوچک کردن بینی گوشتی یکی از انواع اعمال زیبایی بینی است.

چگونگی کوچک کردن بینی گوشتی

در عمل بینی گوشتی می توان به سادگی با برداشتن غضروف اضافه و یا حتی با جابجایی آن و نیز تراشیدن بینی را کوچک کرد. در عمل بینی گوشتی، جراح با ایجاد برش هایی در سوراخ های بینی دسترسی به استخوان های تحتانی را راحت می کند.

در این نوع عمل به پوست بینی دست زده نمی شود و پوست خودش منقبض می شود و به صورت جدید درمی آید. ولی در بعضی مواقع لازم است سوراخ های بینی کمی تنگ تر شوند تا بینی شکل قشنگی به خود بگیرد.

از مزایای جراحی بینی گوشتی می توان به زیباتر شدن بینی و تقارن بهتر صورت و همچنبن بهبود کیفیت زندگی اشاره نمود.

افرادی گه از مدل بینی خود ناراضی هستند می توانند در اولین فرصت جلسه ی مشاوره ای با متخصص عمل زیبایی بینی داشته باشند تا به زودی از چهر ی دلخواه خود بهرمند شوند.

بینی گوشتی

 

1 دیدگاه

  1. زندی گفت:

    چه جالب منم جزو تون دسته از افرادی هستم که فکر می کردم عمل زیبایی بینی گوشتی با موفقیت روبرو نمی شه.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *