عمل زیبایی روی بینی کج

تعدادی از افراد هستند که شکل ظاهری بینی آن ها دارای عدم تقارن است و به عبارتی دارای بینی کج هستند و رشد اسکلت صورت آن ها قرینه نیست و این عدم قرینگی شاید در اجزای دیگر صورت آن ها نیز مشهود باشد.

عمل زیبایی بینی های کج یکی از مشکل ترین و سخت ترین جراحی های بینی به شمار می رود که فقط جراحان ماهر می توانند از عهده آن برآیند. یکی از مواردی که شرایط عمل زیبایی این بینی ها را مشکل می کند پوست کلفت بینی است. به همین دلیل جراحی بینی کج مهارت خاصی می خواهد که از عهده هر جراحی برنمی آید.

عمل زیبایی بینی کج نیز به دو روش باز و بسته انجام می گیرد. یکی از نکاتی که جراح در این عمل ها باید دقت کند این است که ویژگی های بینی بیمار را در نظر گرفته و علاوه بر اصلاح کجی بینی، مشکلات دیگر بینی را رفع نماید. عمل زیبایی بینی کج معمولا عملی سخت است و شاید لازم باشد بیمار زمان زیادی را در اتاق عمل حضور داشته باشد. نتیجه این عمل زمانی رضایت بخش است که توسط یک جراح ماهر انجام شود.

یکی از نگرانی هایی که برای مراجعه کنندگان با بینی کج وجود دارد این است که پس از جراحی کجی بینی آنها رفع نشود و به عمل جراحی دومی نیاز باشد. در پاسخ به این بیماران باید گفت که میزان موفقیت عمل بینی کج بسته به مهارت جراح است.

یک نکته که در این جراحی ها حائز اهمیت است مراقبت های پس از جراحی بینی است که اگر به درستی مورد توجه قرار بگیرد کجی بینی به راحتی برطرف می گردد.

از ویژگی های بینی های کج می توان به انحراف بینی، گرفتگی بینی، ناهماهنگی در ظاهر شخص، مشکلات تنفسی، عدم تقارن و… اشاره نمود.

بینی کج

 

1 دیدگاه

  1. یوسفی گفت:

    به نظرم عمل زیبایی بینی اگه به روش بسته انجام بشه خیلی بهتره ولی عمل بینی کج عمل سختی هست نمیدونم بشه به روش بسته انجامش داد یا نه.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *